29

Geg

Kuri padelio raketė jums yra tinkamiausia?

adidas padelio rakečių katalogas yra didelis ir žaidėjams dažnai reikia pagalbos ieškant optimaliausio pasirinkimo. Šiame straipsnyje suteiksime jums visą reikalingą informaciją ir suklasifikuosime kiekvieną raketę, kad galėtumėte nuspręsti, kuri yra geriausia būtent jums. Skirsime dėmesį skirtingiems žaidimo lygiams, žaidimo stiliams, rakečių linijoms, medžiagoms ir technologijoms.

adidas padelio rakečių linijos

Šiuo metu adidas turi 6 skirtingas padelio rakečių linijas. Kiekviena iš jų turi seriją savybių, kurios yra bendros kiekvienos linijos modeliams. adidas šeimą sudaro Metalbone, Adipower, Cross It, RX, Match ir Drive rakečių linijos.

Metalbone yra aukščiausio lygio rakečių serija. Šiose raketėse įdiegtos specifinės technologijos, kurios užtikrina maksimalią galią žaidime. Šioje serijoje rasite modelių tiek orientuotų į kontrolę, tiek į puolimą ir galią. Visais atvejais garantuojama aukščiausia kokybė.

Adipower – tai žodžio “talentas” sinonimas. Šios serijos raketės yra sukurtos galvojant tik apie geriausius padelio žaidėjus. Šios raketės turi savo technologijas, kurios užtikrina aukščiausią kontrolės ir galios lygį nesvarbu, kurį modelį pasirinksite.

Cross It serija sukurta siekiant raketėse diegti karščiausias inovacijas bei pažangiausias technologijas.

RX serija siūlo aukštą našumą ir idealų balansą visų lygių žaidėjams. RX raketės yra lengvai valdomos ir gali nesunkiai viršyti lūkesčius bet kurioje situacijoje.

Galiausiai, Match ir Drive serija sukurta žaidėjams, kurie ieško komforto ir reikalingų savybių, kad galėtų tobulėti ir kelti savo padelio žaidimą į naujus lygius.

Raketės skirtingiems lygiams

Kiekvienos raketės techniniame aprašyme rasite informaciją kokio lygio žaidėjui ji skirta. Nuo pradedančiojo iki profesionalo. Serija prasideda nuo Discovery padelio rakečių, skirtų tik žengiantiems pirmus žingsnius padelio aikštelėje ar dar tik atrandantiems save šiame žaidime.

Toliau rasite Youth lygį – padelio rakečių kategoriją, orientuotą į jaunų žaidėjų poreikius.

Galiausiai, lygiai tęsiasi iki vidutinio, pažengusio ir PRO lygio rakečių. Pastarosios apima raketes, kurios gaminamos profesionaliems žaidėjams, tokiems kaip Ale Galán, Marta Ortega ar Álex Ruiz.

Žaidimo stiliai

Puolimas ar kontrolė – tai amžinas klausimas, su kuriuo susiduria visi padelio žaidėjai. Puolimo stilius orientuotas į maksimalią mušimo galią, kai taškai laimimi, būtent, galingais smūgiais. Tuo tarpu kontrolės stilius orientuotas į smūgių valdymą ir tikslumą tam, kad persverti žaidimą savo naudai.

Visos adidas raketės sukurtos atsižvelgiant į pageidaujamą žaidimo stilių, kuris atsispindi kiekvienos raketės techninėje specifikacijoje. Bet neišsigąskite, visos raketės turi tam tikrą balansą tarp abiejų stilių – nėra puolimo be kontrolės ir atvirkščiai. Kitaip tariant, visos raketės garantuoją kokybišką žaidimą abiems stiliams.

Medžiagos

Gaminant adidas raketes naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos.

Rakečių branduoliai yra pagaminti iš gumos. Nuo kiečiausios ik mažiau kietos raketės atitinkamai gali turėti EVA High Memory, EVA Soft Energy and EVA Soft Performance gumas. Prisiminkite, kuo kietesnė guma, tuo daugiau galios raketė gali sugeneruoti ir atvirkščiai, kuo guma minkštesnė, tuo lengviau bus kontroliuoti kamuoliuką.

Adidas rakečių paviršiai taip pat turi keletą skirtingų pluoštų. Kuo kietesnis paviršiaus pluoštas, tuo daugiau galios ji gali generuoti, ir kuo paviršius minkštesnis, tuo daugiau komforto smūgiuose. Nuo didžiausio iki mažiausio kietumo adidas raketės yra pagamintos iš Carbon Aluminized 2 to 1, Carbon Aluminized 24k, Carbon Aluminized 15k, Carbon 6k, ir, galiausiai, stiklo pluošto.

adidas technologijos

adidas raketės taip pat pasižymi pažangiausiomis technologijomis. Priklausomai nuo žaidimo lygio, kiekviena raketę turi daugiau ar mažiau skirtingų technologijų. Jų tikslas – pasirinktai raketei suteikti maksimalią žaidimo kokybę.

adidas technologijas galima suskirstyti į:

  • sustiprinančios raketės struktūrą ir pridedančios galios
  • padidinančios kamuoliuko sukimąsi
  • gerinančios raketės patvarumą
  • gerinančios raketės valdymą bei komfortą.
  • Weight & Balance System – leidžianti aukščiausio lygio raketėms individualiai keisti svorį ir balansą

Įsivertinkite savo žaidimo lygį bei stilių ir išsirinkite Jums tinkamiausią raketę. Visas raketes pagal žaidimo lygį ir stilių rasite mūsų parduotuvėje GetPadel.eu.

RELATED

Posts